Ogród zimowy VERSATILE

Ogród zimowy VERSATILE to ponadczasowe i uniwersalne zadaszenie tarasu. Podstawowa wersja pergoli VERSATILE wyposażona jest w manualnie regulowany dach z tkaniny, który z pewnością zwiększy komfort korzystania z pergoli. Godny uwagi jest również fakt, iż pergola VERSATILE to nowoczesna i ekologiczna konstrukcja wykonywana na wymiar. Pergola może być ona montowana do fasady budynku lub jako konstrukcja wolnostojąca. Niewątpliwym atutem tego zadaszenia jest możliwość pełnego przeszklenia jego bocznych ścian i wykorzystywanie jako ogród zimowy. Ponieważ poszczególne elementy pergoli łączone są ze sobą za pomocą innowacyjnych łączników aluminiowych, całość konstrukcji jest wyjątkowo estetyczna i stabilna. Z pewnością niewidoczne połączenia poszczególnych elementów pergoli nadają jej lekkości i przede wszystkim wyrafinowanego charakteru. Ogród zimowy VERSATILE do doskonałe, całoroczne zadaszenie tarasu.

Wyceny pergol wykonujemy indywidualnie przede wszystkim na podstawie podanego przez Klienta wymiaru (długość, szerokość), wybranego wyposażenia dodatkowego oraz miejsca montażu.

Dzięki wizualizacji 3D Klient może dokonać wyboru koloru oraz innych elementów pergoli, zyskując tym samym pewność jaki będzie jej ostateczny wygląd.

Ogród zimowy VERSATILE

 

 

 

 

 

 

Elementy wyposażenia pergoli VERSATILE:

  • pokrycie dachu pergoli szkłem hartowanym-klejonym,
  • automatyczne rolety przeciwsłoneczne screen zip,
  • zabudowy szklane (przesuwne lub montowane na stałe),
  • zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED,
  • promienniki ciepła,
  • nagłośnienie.

 

Ogród zimowy VERSATILE

NOWOŚĆ!!! Pergole tarasowe z drewna Accoya

Czym jest drewno Accoya?

Accoya jest to acetylowane drewno, które w warunkach zewnętrznych posiada żywotność nawet do 50 lat. Drewno absorbuje i uwalnia wodę, co ma wpływ na jego kurczenie i puchnięcie, a w konsekwencji na występowanie procesów próchnienia. Ze względu na zastosowanie acetylacji zmienia się struktura wolnych związków hydroksylowych. Na pewno wpływa na redukcję podatności drewna na przyjmowanie wody. Drewno takie posiada pierwszą klasę wytrzymałości, a wykonana z niego pergola zyskuje zwiększoną odporność na wpływ czynników atmosferycznych (w tym również promieni UV) i szkodników. Zastosowanie procesu acetylacji wpływa również na kilkukrotnie dłuższą żywotność powłoki lakierniczej na pergoli wykonanej z drewna Accoya w porównaniu z tradycyjnym drewnem.