Wyposażenie pergoli tarasowej

Wyposażenie pergoli tarasowej. W co ją wyposażyć, żeby potem nie żałować? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób planujących wykonanie zadaszenia na tarasie lub w ogrodzie. Przede wszystkim należy dokonać wyboru odpowiedniego modelu. Z pewnością ułatwi to podejmowanie  dalszych decyzji związanych z wyposażeniem.

Dostępne modele pergol tarasowych JĘDRZEJEWSKI

 

 

 

 

Dostępne wyposażenie pergol tarasowych JĘDRZEJEWSKI

1. Pokrycie dachu pergoli szkłem hartowanym

Chcąc w pełni uchronić się przed opadami atmosferycznymi należy przede wszystkim rozważyć montaż nad materiałem przeciwsłonecznym dodatkowego pokrycia ze szkła hartowanego. Dzięki zastosowaniu takiego zadaszenia pergola staje się jeszcze bardziej komfortowa i uniwersalna. W związku z tym nie straszny będzie deszcz i nawet podczas opadów można będzie w pełni korzystać z uroków tarasu i pergoli.

Pergola tarasowa TIMELESS

2. Żaluzje boczne z lamelami prostymi lub pod kątem 45°. Żaluzje występują w systemie przesuwnym lub jako montowane na stałe

Dla ochrony przed słońcem i wiatrem dobrze sprawdzą się boczne żaluzje, przesłony screen lub szklane, które mogą być montowane w systemie przesuwnych lub na stałe.

Boczne przesłony screen. Przesłony występują w systemie przesuwnym lub jako montowane na stałe

Boczne zabudowy szklane. Zabudowy występują w systemie przesuwnym lub jako montowane na stałe

Automatycznie wysuwane z kasety rolety przeciwsłoneczne screen zip

3. Zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED

4. Promienniki ciepła

5. Nagłośnienie

Z pewnością szeroki wybór wyposażenia pergoli tarasowej daje gwarancję jej dopasowania do indywidualnych potrzeb i wymagań. W związku z tym otrzymujemy uniwersalne zadaszenie tarasu, które nie tylko przedstawia walory estetyczne, ale przede wszystkim użytkowe.

Pergola tarasowa TIMELESS