Wyposażenie pergoli tarasowej

Wyposażenie pergoli tarasowej. W co ją wyposażyć, żeby potem nie żałować? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób planujących wykonanie zadaszenia na tarasie lub w ogrodzie. Przede wszystkim należy dokonać wyboru odpowiedniego modelu. Z pewnością ułatwi to podejmowanie  dalszych decyzji związanych z wyposażeniem.

Dostępne modele pergol tarasowych JĘDRZEJEWSKI

 

 

 

 

Dostępne wyposażenie pergol tarasowych JĘDRZEJEWSKI

1. Pokrycie dachu pergoli szkłem hartowanym lub poliwęglanem komorowym

Chcąc w pełni uchronić się przed opadami atmosferycznymi należy przede wszystkim rozważyć montaż nad materiałem przeciwsłonecznym dodatkowego pokrycia ze szkła hartowanego lub poliwęglanu komorowego. Dzięki zastosowaniu takiego zadaszenia pergola staje się jeszcze bardziej komfortowa i uniwersalna. W związku z tym nie straszny będzie deszcz i nawet podczas opadów można będzie w pełni korzystać z uroków tarasu i pergoli.

Pergola tarasowa TIMELESS

2. Żaluzje boczne z lamelami prostymi lub pod kątem 45°. Żaluzje występują w systemie przesuwnym lub jako montowane na stałe

Dla ochrony przed słońcem i wiatrem dobrze sprawdzą się boczne żaluzje, przesłony screen lub szklane, które mogą być montowane w systemie przesuwnych lub na stałe.

Boczne przesłony screen. Przesłony występują w systemie przesuwnym lub jako montowane na stałe

Boczne zabudowy szklane. Zabudowy występują w systemie przesuwnym lub jako montowane na stałe

Automatycznie wysuwane z kasety rolety przeciwsłoneczne screen zip

3. Zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED

4. Promienniki ciepła

5. Nagłośnienie

Z pewnością szeroki wybór wyposażenia pergoli tarasowej daje gwarancję jej dopasowania do indywidualnych potrzeb i wymagań. W związku z tym otrzymujemy uniwersalne zadaszenie tarasu, które nie tylko przedstawia walory estetyczne, ale przede wszystkim użytkowe.

Pergola tarasowa TIMELESS