Pergole to niezwykle urokliwe dekoracje ogrodu. Stanowią nie tylko efektowną ozdobę i miejsce do relaksu, ale również schronienie przed słońcem w upalną pogodę. Tworzą także powierzchnie do uprawy pnączy czy innych roślin. Nasze projekty pergoli drewnianych wyróżnia innowacyjność, klasyka oraz praktyczne zastosowanie. Wybierając ofertę firmy Jędrzejewski, możesz mieć pewność, że wybierasz produkty o wysokim standardzie.

Fotorealistyczna wizualizacja 3D Twojej pergoli ogrodowej

Oferowane pergole zapewniają cień w upalne dni, a także chronią przed wiatrem oraz opadami deszczu. W zależności od tego, jaki rodzaj i model pergoli przydomowej wybierzesz, jakie są możliwości techniczne oraz Twoje wymagania – przygotujemy projekt oraz wizualizację 3D, dzięki czemu zobaczysz, czy dana pergola będzie dobrze komponowała się z budynkiem, otoczeniem oraz czy spełni Twoje oczekiwania. Jeśli marzysz o nowoczesnej, funkcjonalnej pergoli tarasowej i zastanawiasz się, jak taki element małej architektury ogrodowej będzie pasował do całego ogrodu – skontaktuj się z nami.

Nowoczesne pergole tarasowe w przystępnych cenach

Wizualizacje tworzymy po to, by zaprezentować pergolę już na etapie jej planowania. Dzięki wizualizacji 3D można dokonać wyboru koloru oraz innych elementów pergoli, zyskując tym samym pewność, jaki będzie jej ostateczny wygląd. Z łatwością można zaplanować miejsce wypoczynku, aby było jak najbardziej komfortowe i praktyczne, wybrać odpowiednie zadaszenie pergoli czy zmniejszyć lub powiększyć całą konstrukcję. Posiadamy również modele 3D naszych nowoczesnych zestawów drewnianych mebli tarasowych, o które projekt pergoli może także zostać uzupełniony. Pozwala to na jeszcze lepsze rozplanowanie przestrzeni i uzyskanie oczekiwanego rezultatu.

Pergole z drewna – zobacz swój taras jeszcze przed realizacją projektu!

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt drewnianej pergoli, który pozwoli sprawdzić, jak będzie prezentować się Twój nowy taras. Stawiamy na atrakcyjny design oraz wysoką jakość, która zapewni komfort użytkowania przez wiele lat. Wizualizacja wymarzonej pergoli ogrodowej będzie stworzona w zależności od Twoich potrzeb, wielkości ogrodu i stylu urządzania, który lubisz najbardziej. Pod uwagę weźmiemy również rodzaj roślin, który zapragniesz przy nich uprawiać. Zaprojektujemy dla Ciebie solidną, efektowną i piękną pergolę, która zapewni skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem czy deszczem, a także będzie cudowną ozdobą ogrodu. Serdecznie zapraszamy!

 


© 2023 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved