Promocja do końca roku! -10% na całą ofertę!

Pergole na tarasie to świetna opcja, dająca wiele możliwości. Dzięki swojej uniwersalności stają się nieodzownym elementem idealnego domu, stanowiąc doskonały element dekoracyjny i nie tylko. Każda pergola tarasowa może bowiem znakomicie spełniać funkcje użytkowe. Zwiększają one możliwość wykorzystania przestrzeni oraz stanowią idealne uzupełnienie przydomowych ogrodów. Dla wielu osób zadaszone pergole tarasowe to najlepszy sposób i świetne miejsce na odpoczynek, gdy pogoda nie sprzyja komfortowemu wypoczynkowi pod gołym niebem.

Wybierz model pergoli odpowiadający Twoim oczekiwaniom

Pergole tarasowePergole tarasowePergole tarasowePergole tarasowe

W zależności od możliwości technicznych oraz oczekiwań Klienta oferujemy pergole tarasowe wolnostojące lub przyścienne. Konstrukcja mocowana do budynku tworzy przedłużenie domowej strefy wypoczynkowej. Dzięki niej taras przez wiele lat zachowa efektowny wygląd. Oferowane przez nas pergole tarasowe – zarówno metalowe, jak i drewniane – są na tyle stabilne, że nawet silny, porywisty wiatr nie naruszy ich konstrukcji. To rozwiązania o szerokiej funkcjonalności oraz bezkonkurencyjnej estetyce. Dla zwiększenia komfortu oraz ergonomii istnieje także możliwość montażu w pergoli zintegrowanego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz ogrzewania. Z pasją tworzymy nowoczesne pergole tarasowe i realizujemy marzenia naszych Klientów o wyjątkowej przestrzeni do relaksu.

Komfortowe pergole tarasowe

W ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych oraz niezawodnych sposobów na zagospodarowanie przestrzeni wypoczynkowej przy domu są właśnie pergole tarasowe. Designerskie pergole na tarasie stanowią integralną część nowoczesnej kompozycji. Sprawią, że pokochasz swój ogród na nowo! Każda oferowana przez nas pergola tarasowa to synonim elegancji oraz solidności, a przystępne ceny powodują, że wiele osób decyduje się na stworzenie wyjątkowej przestrzeni w swoim ogrodzie. Nawet niewielka wolna przestrzeń nie jest dla nas przeszkodą – jesteśmy w stanie zagospodarować każdy skrawek tak, aby nasi Klienci mogli cieszyć się dodatkowym miejscem wypoczynku. Dlatego też pergola tarasowa to doskonały pomysł – przekonaj się, że również dla Ciebie!

Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy

BEZPŁATNA WYCENA – w celu poznania wstępnej wyceny pergoli tarasowej prosimy o przesłanie na adres e-mail m.jedrzejewski750@wp.pl lub za pośrednictwem mediów społecznościowych zapytania z uwzględnieniem docelowych wymiarów pergoli oraz miejscem jej montażu.

POMIARY U KLIENTA – wykonujemy pomiary w miejscu montażu pergoli, doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, koloru oraz wyposażenia.

WIZUALIZACJA 3D – zamawiając nowoczesną pergolę tarasową, Klient zawsze otrzymuje fotorealistyczną wizualizację 3D. Projekty tworzymy po to, by zaprezentować pergolę już na etapie jej planowania.

MONTAŻ PERGOLI – montaże pergoli tarasowej wykonujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własną, wykwalifikowaną ekipę montażową, która ma wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach.

 


© 2023 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved