Wybierz model pergoli odpowiadający Twoim oczekiwaniom

 

Nowoczesne pergole tarasowe cieszą się coraz większą popularnością na naszym rodzimym rynku. Dzięki swojej uniwersalności stają się bardzo często nieodzownym elementem wyposażenia domu, stanowiąc jednocześnie doskonały element dekoracyjny. W zależności od możliwości technicznych oraz oczekiwań Klienta oferujemy nasze pergole w wariancie wolno stojącym lub przy fasadzie budynku. Posiadamy również szeroki asortyment wyposażenia pergoli w elementy, które oprócz ochrony przed słońcem, zapewniają również skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem. Dla zwiększenia komfortu i ergonomii istnieje także możliwość montażu w pergoli zintegrowanego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz ogrzewania. Nowoczesne pergole tarasowe na wymiar to pergola uszyta na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.


Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy

BEZPŁATNA WYCENA – w celu poznania wstępnej wyceny pergoli prosimy o przesłanie na adres email: m.jedrzejewski750@wp.pl lub za pośrednictwem mediów społecznościowych zapytania z podaniem wymiarów jaki ma mieć pergola oraz miejsca montażu. 

POMIARY U KLIENTA – wykonujemy pomiary w miejscu montażu pergoli, doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, koloru i wyposażenia.

WIZUALIZACJA 3D – zamawiając nowoczesna pergolę tarasową Klient zawsze otrzymuje fotorealistyczną wizualizację 3D. Projekty tworzymy po to, by zaprezentować pergolę już na etapie jej planowania.

MONTAŻ PERGOLI – montaże pergoli wykonujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własną wykwalifikowana ekipę montażową, która posiada wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach. 

 


© 2022 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved