Drewniana pergola tarasowa to świetna opcja dająca wiele możliwości. Dzięki swojej uniwersalności staje się nieodzownym elementem idealnego domu, stanowiąc doskonały dodatek dekoracyjny i nie tylko. Każda nowoczesna pergola na taras może bowiem znakomicie spełniać funkcje użytkowe. Zwiększa ona możliwość wykorzystania przestrzeni oraz stanowi idealne uzupełnienie przydomowych ogrodów. Dla wielu osób zadaszone pergole tarasowe rozsuwane to najlepszy sposób oraz świetne miejsce na odpoczynek, gdy pogoda nie sprzyja komfortowemu wypoczynkowi pod gołym niebem. Zapraszamy do odkrycia niezrównanej elegancji, a w dodatku funkcjonalności naszych przyściennych pergoli tarasowych, które doskonale wpiszą się w nowoczesny design Twojej przestrzeni. Zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta i spełnią oczekiwania Klientów poszukujących trwałego rozwiązania. Oferujemy nowoczesne pergole aluminiowe (metalowe), lamelowe bądź z drewna dostępne w różnych kształtach tudzież kolorach. Zrobimy dla Ciebie konstrukcje na taras od A do Z!

Pergole tarasowePergole tarasowePergole tarasowePergole tarasowe

Wybierz model pergoli tarasowej odpowiadający Twoim oczekiwaniom

W zależności od możliwości technicznych oraz oczekiwań Klienta oferujemy nowoczesne pergole tarasowe wolnostojące lub przyścienne, a także możliwość wykonania samego zadaszenia. Konstrukcja mocowana do budynku tworzy przedłużenie domowej strefy wypoczynkowej, dzięki której ta przestrzeń przez wiele lat zachowa efektowny wygląd. Oferowane przez nas pergole na taras – zarówno metalowe, jak i drewniane – są na tyle stabilne, że nawet silny, porywisty wiatr nie naruszy ich konstrukcji. To rozwiązania o szerokiej funkcjonalności i bezkonkurencyjnej estetyce. Dla zwiększenia komfortu oraz ergonomii istnieje także możliwość montażu w pergoli (na tarasie) zintegrowanego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz ogrzewania. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom to miejsce stanie się pełnowartościową strefą rozrywki dla całej rodziny. Z pasją tworzymy pergole na tarasach i realizujemy marzenia naszych Klientów o wyjątkowej przestrzeni do relaksu. Skontaktuj się z nami, by omówić wybrany projekt!

Komfortowe pergole tarasowe z drewna – na wymiar

W ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych oraz niezawodnych sposobów na zagospodarowanie przestrzeni wypoczynkowej przy tarasie obok domu są właśnie pergole. Stanowią integralną część nowoczesnej kompozycji. Sprawią, że pokochasz swój ogród na nowo! Pergole na taras metalowe bądź drewniane możemy wykonać z:

  • rozsuwanym dachem,
  • uchylnym daszkiem,
  • regulowanymi lamelami,
  • ze stałym zadaszeniem,
  • roletami zewnętrznymi.

Każda oferowana przez nas pergola tarasowa boczna to synonim elegancji oraz solidności, a przystępne ceny powodują, że wiele osób decyduje się na stworzenie wyjątkowej przestrzeni w swoim ogrodzie. Jesteśmy w stanie zagospodarować każdy skrawek tak, aby nasi Klienci mogli cieszyć się dodatkowym miejscem wypoczynku. Dlatego też metalowa lub drewniana pergola tarasowa to doskonały pomysł – przekonaj się, że również dla Ciebie!

Pergola tarasowa lamelowa z rozsuwanym dachem – idealna ochrona przed słońcem

Pergola tarasowa z ruchomym dachem i lamelami to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się słońcem, jednocześnie mając możliwość szybkiego zacienienia przestrzeni. Uchylny daszek pozwala regulować ilość światła docierającego w to miejsce, dostosowując się do Twoich aktualnych potrzeb. Pergole tarasowe z lamelami regulowanymi to propozycja, która łączy elegancję z funkcjonalnością. Te innowacyjne konstrukcje umożliwiają pełną kontrolę podczas różnych warunków atmosferycznych. Wybierz tę opcję pergoli na tarasie i ciesz się możliwością dopasowania przestrzeni wypoczynkowej do swoich preferencji.

Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy

  • BEZPŁATNA WYCENA – w celu poznania wstępnej wyceny pergoli tarasowej prosimy o przesłanie na adres e-mail m.jedrzejewski750@wp.pl lub za pośrednictwem mediów społecznościowych zapytania z uwzględnieniem docelowych jej wymiarów oraz miejscem, w jakim ma być zamontowana.
  • POMIARY U KLIENTA – dzięki temu możemy dostosować nasze produkty do konkretnych wymiarów i kształtów, co gwarantuje perfekcyjne dopasowanie pergoli w Twoim otoczeniu.
  • WIZUALIZACJA 3D – zamawiając nowoczesną pergolę tarasową, Klient zawsze otrzymuje fotorealistyczną wizualizację 3D. Projekty tworzymy po to, by zaprezentować ją już na etapie jej planowania.
  • MONTAŻ PERGOLI – wykonujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własną, wykwalifikowaną ekipę montażową, która ma wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach.

© 2024 All Rights Reserved meble-jedrzejewski.pl – konstrukcje pergoli – drewniane i metalowe pergole tarasowe.