Pergole na tarasie to obecnie najlepszy wybór, który daje wiele możliwości. Dzięki swojej uniwersalności stają się bardzo często nieodzownym elementem domu, stanowiąc jednocześnie doskonały element dekoracyjny. Zwiększają one możliwość wykorzystania przestrzeni oraz stanowią idealne uzupełnienie przydomowych ogrodów. Dla wielu osób zadaszone pergole tarasowe to najlepszy sposób i świetne miejsce na odpoczynek, gdy pogoda nie sprzyja komfortowemu wypoczynkowi pod gołym niebem.

Wybierz model pergoli odpowiadający Twoim oczekiwaniom

Pergole tarasowePergole tarasowePergole tarasowePergole tarasowe

W zależności od możliwości technicznych oraz oczekiwań Klienta oferujemy pergole tarasowe w wariancie wolnostojącym lub przy fasadzie budynku. Konstrukcja mocowana do budynku tworzy przedłużenie domowej strefy wypoczynkowej. Dzięki niej taras przez wiele lat zachowa efektowny wygląd. Metalowe pergole tarasowe są na tyle stabilne, że nawet silny, porywisty wiatr nie naruszy konstrukcji. To rozwiązanie o szerokiej funkcjonalności oraz bezkonkurencyjnej estetyce. Dla zwiększenia komfortu i ergonomii istnieje także możliwość montażu w pergoli zintegrowanego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz ogrzewania. Nowoczesne pergole tarasowe na wymiar będą uszyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Komfortowe pergole tarasowe

W ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych oraz niezawodnych sposób na zagospodarowanie przestrzeni wypoczynkowej przy domach są pergole tarasowe. Pozwalają one na korzystanie niezależnie od panującej aury, tworząc przyjemny klimat sprzyjający licznym spotkaniom w gronie najbliższych. Designerskie pergole na tarasie stanowią integralną częścią nowoczesnej kompozycji. Sprawią, że pokochasz swój ogród na nowo! Elegancja, solidność, przystępne ceny – pergola tarasowa to idealny towarzysz wypoczynku w ogrodzie.

Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy

BEZPŁATNA WYCENA – w celu poznania wstępnej wyceny pergoli tarasowej prosimy o przesłanie na adres e-mail m.jedrzejewski750@wp.pl lub za pośrednictwem mediów społecznościowych zapytania z podaniem wymiarów, jakie ma mieć pergola oraz miejsca montażu. 

POMIARY U KLIENTA – wykonujemy pomiary w miejscu montażu pergoli, doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, koloru i wyposażenia.

WIZUALIZACJA 3D – zamawiając nowoczesną pergolę tarasową, Klient zawsze otrzymuje fotorealistyczną wizualizację 3D. Projekty tworzymy po to, by zaprezentować pergolę już na etapie jej planowania.

MONTAŻ PERGOLI – montaże pergoli tarasowej wykonujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własną, wykwalifikowana ekipę montażową, która ma wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach.


© 2023 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved