Stawiasz na jakość, a zarazem nowoczesny design? Pergola aluminiowa spełni Twoje oczekiwania.

Specjalizujemy się w tworzeniu konstrukcji, jakimi są pergole ogrodowe i tarasowe aluminiowe. Stanowią one ukłon w stronę nowoczesnych aranżacji, pasujących do wielu obecnie tworzonych budynków. Nasza oferta zadaszeń aluminiowych jest idealnym kompromisem pomiędzy jakością a niebanalnym wyglądem. Wytrzymała konstrukcja, materiały odporne na warunki atmosferyczne oraz nietuzinkowa forma sprawiają, że pergole aluminiowe, wpisując się w nowoczesne trendy, zapewniają wyjątkowy i efektywny wypoczynek. Lamelowy dach w gorące dni zapobiega bezpośredniemu promieniowaniu słonecznemu, wentylując przestrzeń pod pergolą, natomiast podczas deszczu zapewnia pełną wodoszczelność dzięki odprowadzaniu wody opadowej otworami w słupach nośnych. Wszystkie nasze aluminiowe pergole to ukłon w stronę potrzeb w zakresie designu oraz funkcjonalności. Sprawdź wszystkie zalety tego rozwiązania!

Pergole aluminiowe na wymiar i dostosowane do potrzeb użytkowników

Rodzaj konstrukcji (przyścienna czy wolnostojąca), szeroka gama kolorystyczna oparta na technologii lakierowania proszkowego, wymiary dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także szereg dodatków jak: oświetlenie LED, system audio, promienniki ciepła, przesłony boczne screen, shuttersy lub panele szklane… Pergole z aluminium wraz z takim wyposażeniem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza tym cechują się one wieloma pozytywnymi właściwościami. Jakimi? Istotnymi atutami pergoli aluminiowych są trwałość, minimalizm oraz prostota w utrzymaniu czystości. Dzięki zróżnicowaniu dostępnych opcji wyposażymy pergolę lamelową bądź zwykłą tak, aby stała się integralną częścią przestrzeni, zapewniając funkcjonalność i komfort. Oferujemy kompleksową obsługę – od pomiaru po finalny montaż w ogrodzie.

Pergola aluminiowa na taras. Poznaj jej zalety

Chcesz zmienić swoją przydomową przestrzeń w piękne miejsce do spędzania wolnego czasu? Pergola aluminiowa na taras będzie najlepszym rozwiązaniem! Dzięki niej optycznie przedłużysz swój salon, a zarazem zyskasz teren, w którym relaks, przyjmowanie gości czy jeszcze inne przedsięwzięcia będą czystą przyjemnością! Naszą specjalnością są konstrukcje przyścienne, choć chętnie podejmiemy się również realizacji pergoli wolnostojącej przeznaczonej na taras. W końcu ilu klientów, tyle wizji! Do zalet każdego z rozwiązań należy przede wszystkim trwałość – pergole z profilii aluminiowych są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu niestraszny im deszcz czy też śnieg. Poza tym zajmujemy się tworzeniem konstrukcji na wymiar, przez co pergola tarasowa zostanie idealnie dopasowana do danej przestrzeni. Zdecydowałeś już, jak ma wyglądać Twoja wymarzona pergola? Z lamelami aluminiowymi, przyścienna z przesuwnymi drzwiami czy jeszcze inna – wykonamy dla Ciebie każdy rodzaj konstrukcji.

Pergola aluminiowa w ogrodzie prywatnym i kurorcie wypoczynkowym

Pergole aluminiowe są chętnie wybierane przez właścicieli prywatnych posesji jako nowoczesna strefa wypoczynku poza domem, jednak to nie jedyne zastosowanie tych wspaniałych konstrukcji. Nasze pergole z powodzeniem stają się atrakcjami pensjonatów, hoteli oraz innych obiektów, które chcą nadać prestiż swojej ofercie. Aluminium jest materiałem niesamowicie uniwersalnym, choć najchętniej wybiera się go do nowoczesnych konstrukcji. Jesteś właścicielem industrialnego hotelu bądź kurortu? Zdecyduj się na aluminiowe pergole tarasowe i zyskaj w oczach swoich klientów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów projektu oraz w przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu.

pergola aluminiowa
pergola aluminiowa na wymiar
pergola aluminiowa
pergola aluminiowa na wymiar

© 2023 All Rights Reserved meble-jedrzejewski.pl – aluminiowe pergole ogrodowe i tarasowe.