Nowoczesne pergole

Marzysz o pergoli na tarasie lub w ogrodzie? W poniższej galerii znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, wyposażonych w meble, które idealnie sprawdzą się w Twoim otoczeniu. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz sposobu na ochronę przed słońcem w zielonej enklawie. Nowoczesne pergole od firmy Jędrzejewski doskonale wpasowują się w klimat współczesnych zabudowań, pozwalając jednocześnie odkryć dodatkowe miejsce do wypoczynku w nawet najbardziej upalne dni. Dzięki wyjątkowym meblom ogrodowym możesz teraz wypocząć jeszcze lepiej!

Inspirujące projekty pergoli

Jesteśmy producentem pergoli tarasowych i ogrodowych z Wielkopolski, jednak nasze usługi wykonujemy dla Klientów z całego kraju. Na zamówienie zajmujemy się projektami, a także montażem pergoli z drewna klejonego. Wiele lat doświadczeń pozwala nam coraz bardziej udoskonalać oferowane produkty, wśród których – jesteśmy przekonani – znajdziesz również taki, który najlepiej spełni Twoje potrzeby i marzenia o idealnym, zielonym zakątku relaksu przy domu. Nasze realizacje wykonywane są z najwyższej jakości materiałów – możesz więc mieć pewność, że przetrwają wiele lat w doskonałym stanie.

Solidne meble na taras z drewna

Sama w sobie pergola jest ładnym i ciekawym elementem dekoracji tarasu lub ogrodu. Jednak, kiedy jest pusta, nie pełni praktycznie żadnej funkcji użytkowej. Nasze projekty wyposażyliśmy w nowoczesne i praktyczne drewniane meble tarasowe – krzesła, fotele, stoły i kanapy, dzięki którym możesz spędzić miłe chwile w zielonym zakątku. Niezależnie od tego, czy lubisz samotne wieczory z książką na ławeczce, czy wesołe spotkania z przyjaciółmi przy zastawionym dobrym jedzeniem stole – z nami zrealizujesz każdy projekt.

Najlepsze pergole na tarasach

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasze realizacje? Oprócz przemyślanego projektu, w którym wykorzystujemy wysokiej jakości klejone drewno, stawiamy też na nowoczesny design i solidną konstrukcję. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w oczekiwania Klientów. Dzięki temu każda realizacja – altany tarasowej, pergoli, czy też zadaszonego tarasu staje się idealnym wykończeniem współczesnej architektury. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Pergola DECOR

Pergola TIMELESS

Pergola GATE

Pergola VERSATILE

Zestaw mebli

 


© 2022 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved