Promocja do końca roku! -10% na całą ofertę!

Wybierz meble tarasowe odpowiadający Twoim oczekiwaniom

ZESTAWY TARASOWYCH MEBLI WYPOCZYNKOWYCH

ZESTAWY TARASOWYCH MEBLI OBIADOWYCH

Drewniane meble tarasowe

Meble na taras z drewna to doskonałe uzupełnienie każdej pergoli, które pozwoli na komfortowy wypoczynek na łonie natury. Łączą one w sobie solidny oraz nowoczesny wygląd z nutą elegancji i naturalności. Każdy zestaw mebli wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna iglastego, które zabezpieczamy najwyższej jakości lakierami. Dzięki temu przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji nasze zestawy mebli tarasowych zachowują piękny wygląd przez wiele lat. W swojej ofercie posiadamy również drewniane meble, które pozwolą także na zorganizowanie w ogrodzie przyjęcia lub niedzielnego obiadu. Nasze zestawy mebli z drewna sprawią, że każda spędzona na tarasie i ogrodzie chwila stanie się niezapomniana.

Drewniane meble na taras – sprawdzony producent z Wielkopolski

Tworząc nasze rozwiązania, na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i zadowolenie wszystkich Klientów, dlatego właśnie meble tarasowe dostarczamy na terenie całego kraju własnym transportem. Istnieje również możliwość odbioru osobistego mebli w siedzibie firmy w miejscowości Babiak w Wielkopolsce po uprzednim ustaleniu daty odbioru. Nasze drewniane meble ogrodowe i tarasowe wyprodukowane są z najwyższej jakości drewna iglastego, a do ich impregnacji i lakierowania zastosowane zostały najlepsze preparaty. Jesteśmy pewni solidnego wykonania, trwałości oraz odporności na zniszczenie naszych mebli na taras z drewna, dlatego udzielamy na nie 2-letniej gwarancji.

Drewniane meble tarasowe – wysoka klasa, rozsądna cena, komfort i długowieczność

W naszej ofercie znajdziesz zestawy mebli tarasowych, które różnią się od siebie kompozycjami mebli – możesz wybrać komplet ze stołem i krzesłami, który doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów na świeżym powietrzu, albo zestawy mebli wypoczynkowych ze stolikiem kawowym oraz narożnikiem lub sofami i fotelami. Wszystkie z siedzisk zostały wyposażone w miękkie i wygodne poduszki wykonane z poliestru. Ponadto dajemy również możliwość dokupienia specjalnych pokrowców dedykowanych do konkretnego zestawu, dzięki którym z łatwością zabezpieczysz swoje meble na taras przed opadami atmosferycznymi. Zainteresowała Cię przedstawiona oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu mieszkańców Wielkopolski i całego kraju!

Co ważne, aby drewniane meble tarasowe jak najdłużej zachowały swój atrakcyjny wygląd, należy o nie dbać w odpowiedni sposób. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami pielęgnacji zarówno drewnianej konstrukcji, jak i poduszek.


Wskazówki dotyczące pielęgnacji mebli

DREWNO:

– zaleca się regularne czyszczenie mebli za pomocą łagodnych środków,

– na zewnątrz zaleca się przechowywanie mebli pod przykryciem,

– na zewnątrz w okresie zimowym wymagane jest przechowywanie mebli pod przykryciem bez możliwości kontaktu drewna z wodą i lodem,

– jeżeli jest to możliwe zaleca się przechowywanie mebli w okresie zimowym w suchym pomieszczeniu,

– unikanie kontaktu szklanych przedmiotów z powierzchnią mebla w pełnym nasłonecznieniu.

PODUSZKI:

– lekkie zabrudzenia usuwać za pomocą wilgotnej szmatki,

– cięższe zabrudzenia usuwać za pomocą ciepłej wody z mydłem,

– zdejmowane poszewki można prać ręcznie lub w pralce w programie do prania wełny (suszyć na świeżym powietrzu),

– nie stosować do czyszczenia żrących i chlorowanych środków.

 


© 2022 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved