Chcesz zabezpieczyć swoje auto przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie masz ochotę wyeksponować je w atrakcyjny sposób? Jest na to świetne rozwiązanie! Zdecyduj się na ekskluzywny, szklany garaż, który stanowi konstrukcję 2 w 1. Umożliwia zaparkowanie pod zadaszeniem, jednak jego ściany są wykonane z tafli szkła, przez które widoczne jest wnętrze obiektu. Mistrzowskie zaprojektowanie czyni z niego elegancki garaż, który przykuwa wzrok i świetnie pasuje do wszelkich nowoczesnych budynków mieszkalnych. Jako kompleksowy producent tego typu zabudowań jesteśmy w stanie sporządzić projekt, a następnie zająć się realizacją przeszklonego garażu dopasowanego do Twoich potrzeb. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Garaż wolnostojący – nowoczesny obiekt na posesję

Konstrukcja przeznaczona na pojazdy wcale nie musi przylegać bezpośrednio do elewacji domu. Świetną opcją na jeszcze lepsze wyeksponowanie samochodów będzie postawienie na garaż wolnostojący — projekt tego typu zyskuje uznanie wśród miłośników sportowych aut, które wymagają sporo przestrzeni wokół siebie, z uwagi na swoją niecodzienną formę (np. otwieranie drzwi w kierunku „do góry”). Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać garaż wolnostojący nowoczesny, przeszklony, tzw. glass garage, na określoną wysokość, aby użytkowanie supersamochodu jeszcze przed rozpoczęciem jazdy było jak najbardziej komfortowe. Konstrukcje tego typu wyposażamy w efektowne oświetlenie, jak również w systemy bezpieczeństwa. Wykonujemy je z grubego szkła odpowiedniego na działanie skrajnych warunków atmosferycznych oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne, w tym próby zbicia czy zarysowania.

Luksusowy garaż na tyle aut, ile zechcesz

Zakres naszych prac obejmuje nie tylko stworzenie pojedynczego glass garage, ale również jesteśmy w stanie wykonać projekt garażu dwu- bądź czterostanowiskowego, w zależności od Twoich potrzeb. Konstrukcja z przeszkleniem staje się wówczas prawdziwym mini salonem użytkowanym na własność, a jednocześnie będącym wizytówką danej posesji. Projekty garaży wielostanowiskowych będą wymagać jednak uwzględnienia dużego obszaru, dlatego wcześniej ocenimy, jak dużo terenu masz do zagospodarowania i określimy rozmiar garażu. Przeszklona wiata samochodowa przeznaczona na dwa lub więcej aut będzie miała wyznaczone miejsca do parkowania, przez co łatwiej utrzymasz w niej bezpieczną odległość między poszczególnymi samochodami. Elegancja, estetyka oraz maksymalny komfort w jednym!

Zdaj się na nasze doświadczenie w projektowaniu przeszklonych, luksusowych garaży. Postaw na jakość, którą będzie cieszyć się przez lata! Skontaktuj się z nami już dziś, by umówić się na spotkanie dotyczące ustalenia szczegółów.


© 2023 All Rights Reserved meble-jedrzejewski.pl – ekskluzywne garaże – garaże z przeszkleniem.