Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci przez cały rok być blisko natury i pomimo niskiej temperatury panującej na zewnątrz oraz często padającego śniegu cieszyć się zielenią i pięknie kwitnącymi kwiatami? Dzięki drewnianym ogrodom zimowym to możliwe! W naszej firmie zajmujemy się produkcją nowoczesnych, ponadczasowych i funkcjonalnych drewnianych pergoli z możliwością pełnego przeszklenia bocznych ścian oraz zadaszeniem! Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie naszych pergoli jako ogrodów zimowych.

Komfortowe i funkcjonalne drewniane ogrody zimowe

Mając własny dom, można cieszyć się pięknym ogrodem, który pozwala na chwile relaksu – jednak to nie wszystko. Równie ważne oraz przydatne jest miejsce do odpoczynku i wspólnego grillowania z rodziną, a także przyjaciółmi. Dla wielu drewniany ogród zimowy to prawdziwa oaza. Dzięki niemu przydomowa sceneria staje się luksusową strefą relaksu oraz rozrywki. Przytulnie urządzony zachęca do spędzania w nim każdej wolnej chwili. Jeśli cenisz sobie relaks na świeżym powietrzu – drewniany ogród zimowy to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Drewniane ogrody zimowe z przeszkleniami – obcowanie bliżej natury o każdej porze roku

Ogród zimowy, zwany przez niektórych oranżerią, jest doskonałym miejscem do całorocznego wypoczynku. Odpowiednio zaprojektowany i wykonany z solidnych, właściwie dobranych materiałów i elementów umożliwia relaks blisko natury nawet w czasie jesiennych czy zimowych chłodów. W naszej firmie do produkcji tego typu konstrukcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce. Tworzymy drewniane ogrody zimowe na podstawie wytycznych dostarczonych przez Klienta, urozmaicając je innowacyjnymi rozwiązaniami. Do każdego projektu jesteśmy w stanie wykonać precyzyjną, fotorealistyczną wizualizację 3D, a także meble tarasowe.

Jaki jest Twój wymarzony zimowy ogród drewniany?

Oferta firmy Jędrzejewski obejmuje produkcję i montaż nowoczesnych pergoli tarasowych z przeszkleniami, regulowanymi zadaszeniami tarasu, z klejonym szkłem hartowanym, oświetleniem LED, ogrzewaniem, nagłośnieniem czy automatycznymi roletami przeciwsłonecznymi. Dzięki wizualizacji 3D możesz dokonać wyboru koloru lub innych elementów pergoli, zyskując tym samym pewność, że przygotowany przez nas projekt drewnianego ogrodu zimowego będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Jeżeli planujesz budowę drewnianego ogrodu zimowego i masz pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu!


© 2023 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved