Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci przez cały rok być blisko natury i pomimo niskiej temperatury panującej na zewnątrz oraz często padającego śniegu cieszyć się zielenią oraz pięknie kwitnącymi kwiatami? Dzięki drewnianym ogrodom zimowym to możliwe! W naszej firmie zajmujemy się produkcją nowoczesnych, ponadczasowych i funkcjonalnych drewnianych pergoli z możliwością pełnego przeszklenia bocznych ścian oraz zadaszeniem. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie naszych pergoli jako ogrodów zimowych. Zaprojektujemy, a następnie wykonamy dla Ciebie tego typu obiekt, który dodatkowo będzie uwzględniał wszystkie Twoje potrzeby. Szklana zabudowa w stylu klasycznym, a może nowoczesnym? Sam zdecyduj, jakie przydomowe ogrody zimowe podobają Ci się najbardziej!

Komfortowe i funkcjonalne drewniane ogrody zimowe

Mając własny dom, można cieszyć się pięknym ogrodem, który pozwala na chwile relaksu – jednak to nie wszystko. Równie ważne oraz przydatne jest miejsce do odpoczynku i wspólnego grillowania z rodziną, a także przyjaciółmi. Dla wielu drewniany ogród zimowy to prawdziwa oaza. Dzięki niemu przydomowa sceneria staje się luksusową strefą relaksu oraz rozrywki. Przytulnie urządzony pawilon ogrodowy – szklany lub drewniany – zachęca do spędzania w nim każdej wolnej chwili, a do tego prezentuje się naprawdę stylowo. Ważne jest jednak, aby był wykonany z odpowiednich elementów, które zagwarantują jego odporność na działanie negatywnych czynników. Nasze ogrody zimowe całoroczne tworzymy z wykorzystaniem takich surowców jak drewno, metal i szkło, co dodatkowo daje naprawdę spektakularne rezultaty wizualne. Nie ma dla nas jednak znaczenia, czy mamy zaprojektować zabudowy szklane, oranżerie drewniane czy też ogrody zimowe drewniano-aluminiowe, ponieważ do każdej realizacji podejdziemy z takim samym zaangażowaniem i pasją. Jeśli cenisz sobie relaks na świeżym powietrzu, to szklany, aluminiowy bądź drewniany ogród zimowy to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Drewniane ogrody zimowe z przeszkleniami – obcowanie bliżej natury o każdej porze roku

Ogród zimowy, zwany też oranżerią, jest doskonałym miejscem do całorocznego wypoczynku. Odpowiednio zaprojektowany i wykonany z solidnych, właściwie dobranych materiałów oraz elementów, umożliwia relaks blisko natury nawet w czasie jesiennych czy zimowych chłodów. W naszej firmie do produkcji tego typu konstrukcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce. Tworzymy drewniane ogrody zimowe na podstawie wytycznych dostarczonych przez Klienta, urozmaicając je innowacyjnymi rozwiązaniami. Do każdego projektu jesteśmy w stanie wykonać precyzyjną, fotorealistyczną wizualizację 3D, a także dopasować meble tarasowe. To dzięki nim każda tradycyjna i nowoczesna altana ogrodowa (przeszklona lub drewniana) zyskuje na funkcjonalności – można bowiem wygodnie usiąść bądź przyjąć gości. Ogród zimowy całoroczny stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli domów. Nie zwlekaj, zdecyduj się na dobro, jakimi są ogrody zimowe. Konstrukcja wykonana przez nas z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jaki jest Twój wymarzony zimowy ogród drewniany?

Jesteś tradycjonalistą? Z pewnością zainteresują Cię ogrody zimowe z drewna, których urok zachwyci każdego miłośnika klasycznego designu. A może jednak stawiasz na industrializm? Szklane pawilony czekają właśnie na Ciebie! Oferta firmy Jędrzejewski obejmuje produkcję i montaż nowoczesnych ogrodów całorocznych z przeszkleniami, regulowanym zadaszeniem, z klejonym szkłem hartowanym, oświetleniem LED, ogrzewaniem, nagłośnieniem czy automatycznymi roletami przeciwsłonecznymi. Dzięki wizualizacji 3D możesz dokonać wyboru koloru lub innych elementów konstrukcji, zyskując tym samym pewność, że przygotowany przez nas projekt drewnianego ogrodu zimowego będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Jeżeli planujesz budowę drewnianego ogrodu zimowego i masz pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu!


© 2023 All Rights Reserved meble-jedrzejewski.pl – drewniane ogrody zimowe.