Taras to nie tylko dodatkowe miejsce do wypoczynku przed domem – to także przestrzeń, która odpowiednio zaaranżowana, stanowi niekwestionowaną ozdobę posesji. Niezależnie od tego, czy mowa o domu letniskowym, czy mieszkalnym, dzięki drewnianym zadaszeniom nie tylko zyskasz dodatkową strefę rekreacji, ale również odmienisz wygląd budynku. Takie rozwiązanie sprawdzi się świetnie, jeśli zależy Ci na optymalnej ochronie przed deszczem czy wiatrem. Nowoczesne zadaszenia tarasu zwiększają możliwość korzystania z tej wyjątkowej przestrzeni.

Nowoczesne zadaszenia tarasu

Drewniane zadaszenie tarasu w nowoczesnym stylu to idealny sposób na ochronę przed deszczem. W zależności od struktury oraz koloru Twojego domu zaprojektujemy dla Ciebie zadaszenie, które będzie współgrać z całym budynkiem. Dzięki niemu przydomowa sceneria stanie się luksusową strefą relaksu oraz rozrywki. Nowoczesne tarasy przydomowe doskonale sprawdzą się jako ekskluzywne pomieszczenie letnie, w którym nie tylko możesz przyjąć gości, ale również spędzić czas z rodziną pomimo panujących warunków pogodowych. Funkcjonalne zadaszenie tekstylne skutecznie chroni przed upałem, jednocześnie umożliwiając ruch powietrza wewnątrz tarasu.

Zadaszone tarasy – drewniane konstrukcje najwyższej jakości

Zadaszenie tarasu wykonujemy z drewna świerkowego lub acetylowanego drewna Accoya, którego żywotność sięga nawet 50 lat. Cała konstrukcja budowana jest na wymiar, dlatego możesz mieć pewność funkcjonalności zamówionej pergoli. Większość modeli obejmuje tarasy przydomowe montowane bezpośrednio do elewacji, jednak na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zaprojektować wygodną altanę wolnostojącą – na przykład w stylu pergoli TIMELESS. Każdy nowoczesny taras zadaszony w wersji podstawowej wyposażony jest w wysokiej jakości tkaninę, która po rozłożeniu skutecznie chroni użytkowników pergoli przed słońcem. Wszystkie oferowane przez nas zadaszenia pergoli są dopracowane do perfekcji pod kątem użytkowym, jak i estetycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, każdy taras drewniany możemy rozszerzyć do wersji premium, dodając takie udogodnienia jak:

  • zintegrowane światła LED,
  • żaluzje stałe lub ruchome,
  • przeszklenia,
  • ogrzewanie promiennikiem ciepła,
  • nagłośnienie,
  • boczne przesłony.

Każdą pergolę malujemy na kolor wybrany przez Klienta z palety barw RAL (farby kryjące) lub lazurów (farby uwidoczniające fakturę drewna).

Zalety inwestycji w drewniane zadaszenia tarasu

Decydując się na wysokiej jakości zadaszoną, drewnianą pergolę, masz gwarancję idealnego dopasowania konstrukcji do bryły domu, a także personalizacji projektu według indywidualnych potrzeb i preferencji. Nowoczesne tarasy pełnią funkcję dekoracyjną, a także zwiększają użyteczność przestrzeni wokół domu. Gwarantują cień, ochronę przed wiatrem oraz sprawiają, że wypoczynek na zewnątrz staje się znacznie bardziej komfortowy. Dzięki zadaszonym tarasom przydomowym popołudniowa kawa z widokiem na ogród stanie się rytuałem każdego dnia. Spraw, że Twój taras będzie prezentował się nowocześnie oraz efektownie!

Zadaszenie tarasu pozwala na podziwianie otoczenia bez względu na pogodę za oknem. Zapraszamy do kontaktu!


© 2023 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved