Zdecydowanie się na pergolę — czy to aluminiową, czy drewnianą — pozwala stworzyć komfortową przestrzeń wypoczynkową na świeżym powietrzu, gdzie możemy się relaksować, spędzać czas ze znajomymi albo urządzić własną strefę wellness. Poza wyborem odpowiedniego modelu, miejsca realizacji projektu oraz dostosowaniem wymiarów kluczowe znaczenie ma wówczas profesjonalny montaż przeprowadzany przez fachowców. Tylko wtedy takie zadaszenie tarasowe będzie spełniać swoje zadanie przez długie lata, stanowiąc jednocześnie prawdziwą ozdobę posesji. W naszej firmie zajmujemy się więc produkcją i sprzedażą pergoli wraz z ich montowaniem we wskazanych przez Klientów miejscach — na balkonie, tarasie bądź też w przestrzeni otwartej.

Profesjonalny montaż pergoli na tarasie i nie tylko

Prawidłowy montaż pergoli pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej strefy outdoorowej nie tylko tuż przy domu, gdzie domownicy będą mogli spędzać czas, ale także przy hotelach, pensjonatach lub restauracjach, gwarantując gościom takich obiektów najwyższy poziom prywatności. W naszej firmie proponujemy więc montaż pergoli ogrodowych i tarasowych zarówno na zlecenie Klientów indywidualnych, jak i biznesowych na terenie całego kraju. Zapewniamy montaż pergoli przylegającej do fasady budynku albo wolnostojącej, doskonałej również do ogrodów. Udostępniamy też możliwość personalizacji konstrukcji w zakresie m.in. oświetlenia LED, przeszkleń, kolorystyki czy ogrzewania.

Montaż pergoli na balkonie. To możliwe!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizowanie zleceń na pierwszy rzut oka skomplikowanych dla osób niedoświadczonych. Problemu nie stanowi dla nas m.in. montaż pergoli na balkonie, które cieszą się coraz większą popularnością. Pragniesz zapewnić sobie maksymalną dawkę prywatności, mieszkając w bloku? Dla nas to nic trudnego! Skontaktuj się z nami, by ustalić rodzaj, metraż oraz wygląd pergoli, a my zajmiemy się jej montażem w wyznaczonym przez Ciebie terminie. Sprawimy, że konstrukcja będzie nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim estetyczna, wpisująca się w charakter budynku – do wyboru pozostaje montaż pergoli aluminiowej bądź drewnianej. Nie czekaj do sezonu wiosennego lub letniego, w tym okresie ciesz się już zamontowaną konstrukcją na balkonie!

Realizacja zleceń montażu pergoli w ogrodzie lub na tarasie przez naszych fachowców

Niezależnie od tego, czy chodzi o montaż pergoli na tarasie, czy wykonanie konstrukcji wolnostojącej w centrum pięknego ogrodu, nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces realizacji zlecenia. Po przesłaniu przez Ciebie wymiarów planowanej konstrukcji oraz informacji o miejscu jej wykonania opracujemy bezpłatną wycenę, a następnie dokonamy pomiarów w wybranej lokalizacji. Zaproponujemy też własne rozwiązania, a po ich akceptacji podpiszemy umowę, przedstawimy Ci wizualizację 3D, przystąpimy do produkcji pergoli i w końcu — do jej montażu. Zapraszamy do współpracy!


© 2023 All Rights Reserved meble-jedrzejewski.pl – montaż pergoli aluminiowej.