Wybierz model pergoli odpowiadający Twoim oczekiwaniom

Nowoczesne systemy zadaszeń tarasów z drewna cieszą się coraz większą popularnością na naszym rodzimym rynku. Dzięki swojej uniwersalności stają się bardzo często nieodzownym elementem wyposażenia domu, stanowiąc jednocześnie doskonały element dekoracyjny. W zależności od możliwości technicznych oraz oczekiwań Klienta oferujemy nasze pergole w wariancie wolno stojącym lub przy fasadzie budynku. Posiadamy również szeroki asortyment wyposażenia pergoli w elementy, które oprócz ochrony przed słońcem, zapewniają również skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem. Dla zwiększenia komfortu i ergonomii istnieje także możliwość montażu w pergoli zintegrowanego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz ogrzewania. Pergola tarasowa na wymiar to pergola uszyta na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.


Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy

BEZPŁATNA WYCENA – w celu poznania wstępnej wyceny pergoli prosimy o przesłanie na adres email: jedrzejewski750@wp.pl lub za pośrednictwem mediów społecznościowych zapytania z podaniem wymiarów jaki ma mieć pergola oraz miejsca montażu. 

POMIARY U KLIENTA – wykonujemy pomiary w miejscu montażu pergoli, doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, koloru i wyposażenia.

WIZUALIZACJA 3D – zamawiając nowoczesna pergolę tarasową Klient zawsze otrzymuje fotorealistyczną wizualizację 3D. Projekty tworzymy po to, by zaprezentować pergolę już na etapie jej planowania.

MONTAŻ PERGOLI – montaże pergoli wykonujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własną wykwalifikowana ekipę montażową, która posiada wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach. 

 


© 2018 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved